The Sport Hotel Lavaze - Le Marmotte

Val Di Fiemme Val Di Fiemme Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • Basen
  • TV
  • Telefon
  • Restauracja
  • Parking
  • Bar
  • Narciarnia

Symbol oferty:2181/111 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
ubezpieczenie NW KL, osoba dorosła, śniadania i obiadokolacje, pokój 3-osobowy, wysoki standard, łazienka 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena zwiera: zakwaterowanie, wyzywięnie: śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie

Val di Fiemma

Val di Fiemme (Fleimstal), dolina położona na styku Tyrolu Południowego i Trydentu, zwana jest również bramą Dolomitów. W jej obrębie znajduje się 5 wspaniałych terenów narciarskich.: Alpe Cermis, Ski Center Latemar, Bellamonte-Alpe Luisa, Passo Lavaze i Ziano. W sumie do dyspozycji amatorów białego szaleństwa jest około 100 km tras o różnym stopniu trudności, dostępnych na jednym karnecie Dolomiti Super Ski. Z doliny można podziwiać wspaniałe krajobrazy, gładkie zbocza, oraz strome odcinki u podnóży skalnych wypiętrzeń. Duża ilość wyciągów i dobra pogoda są dodatkowym atutem tego regionu

The Sport Hotel Le Marmotte

The Sport Hotel Usytuowany jes w odległosci 8 km od Cavalese i Obereggen oraz 2 km od Paso Oclini , gdzie mozna spróbować, wysokiej klasy, narciarstwa alpejskiego. dysponuje 100 miejscami noclegowymi w 24 pokojach z łazienkammi i 2 apartamentach. Restauracja hotelowa serwuje śniadania i obiadokolacje kuchni regionalnej. Ponadto do dyspozycji gosci pozostaje " living room" bar, sala telewizyjna oraz taverna.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby miejsca Uwagi
2018-03-24 - 2018-03-31   (Sobota - Sobota) 8 744 PLN = 175 EUR zamów